Transbank (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Production
da: Produktion

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Response code
da: Responskode

en: Card type
da: Korttype

en: Card number
da: Kortnummer
