Transbank (2.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
