Transbank (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Production
fi: Tuotanto

en: Services
fi: Palvelut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Response code
fi: Vastauskoodi

en: Card type
fi: Kortin tyyppi

en: Card number
fi: Kortin numero

en: The credit card type.
fi: Luottokortin tyyppi
