Transbank (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: N/A
gl: N/D

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta

en: Card number
gl: Número de tarxeta
