Transbank (2.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક
