Transbank (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: N/A
hr: N/D

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
