Transbank (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Test
id: uji

en: Name
id: Nama

en: N/A
id: T/T

en: Services
id: Layanan

en: Machine name
id: Nama mesin
