Transbank (2.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы
