Transbank (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: N/A
lt: N/D

en: Production
lt: Produkcija

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card number
lt: Kortelės numeris
