Transbank (2.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: N/A
pl: niedostępne

en: Production
pl: Produkcja

en: services
pl: serwisy

en: Services
pl: Serwisy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Response code
pl: Kod odpowiedzi

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: We encountered an unexpected error processing your payment method. Please try again later.
pl: Napotkaliśmy nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojej formy płatności. Spróbuj ponownie później.
