Transbank (2.1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
