Transbank (2.1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Production
bg: Продукт
