Transbank (2.1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Response code
bo: ཕྱིར་ལན་གྱི་ཨང་རྟགས
