Transbank (2.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Production
cs: Výroba

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card number
cs: Číslo karty
