Transbank (2.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Production
el: Παραγωγή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Card type
el: Τύπος κάρτας

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας
