Transbank (2.1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
