Transbank (2.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: N/A
he: -ללא-

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Machine name
he: שם מכונה
