Transbank (2.1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
