Transbank (2.1.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: N/A
is: Á ekki við

en: Card type
is: Kortategund

en: Card number
is: Kortanúmer
