Transbank (2.1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: N/A
km: គ្មាន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
