Transbank (2.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: N/A
ku: نییە
