Transbank (2.1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
