Transbank (2.1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Production
nl: Productie

en: Environment
nl: Omgeving

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Services
nl: Diensten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Response code
nl: Statuscode

en: Card type
nl: Kaarttype

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Api key
nl: Api-sleutel

en: The credit card type.
nl: Het type creditcard.

en: The last few digits of the credit card number
nl: De laatste paar cijfers van het creditcard-nummer.

en: We encountered an unexpected error processing your payment method. Please try again later.
nl: Er ging iets fout bij het verwerken van uw betaling. Probeer het later opnieuw alstublieft.
