Transbank (2.1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Test
ru: Тест

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: N/A
ru: Н/Д

en: Environment
ru: Окружение

en: Add service
ru: Добавить сервис

en: Services
ru: Службы

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Response code
ru: Код ответа

en: Card type
ru: Тип карты

en: Card number
ru: Номер карты

en: The credit card type.
ru: Тип кредитной карты.
