Transbank (2.1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: N/A
sl: N/D

en: Machine name
sl: Strojno ime
