Transbank (2.1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: N/A
te: వర్తించదు
