Transbank (2.1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: N/A
th: ไม่มี

en: Service
th: บริการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Card type
th: ชนิดบัตร

en: Card number
th: หมายเลขบัตร
