Transform API (1.0.0-rc10) - en to pl translation catalogue (94 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: List
pl: Lista

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Date format
pl: Format daty

en: Block
pl: Blok

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Simple
pl: Prosto

en: Language switcher
pl: Przełącznik wersji językowej

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Blocks
pl: Bloki

en: Save blocks
pl: Zachowaj konfigurację bloków

en: The block settings have been updated.
pl: Ustawienia bloku zostały zaktualizowane.

en: Save block
pl: Zapisz blok

en: The block configuration has been saved.
pl: Konfiguracja bloku została zapisana.

en: Menus
pl: Menu

en: Language code
pl: Kod języka

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Regions
pl: Regiony

en: Web services
pl: Usługi web

en: Add region
pl: Dodaj region

en: Text length
pl: Długość tekstu

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: (No subject)
pl: (Brak tytułu)

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Language switcher (@type)
pl: Przełączanie języków (@type)

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Remove block
pl: Usuń blok

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Format settings:
pl: Ustawienia formatu:

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Weight for @block block
pl: Waga bloku @block

en: Region for @block block
pl: Region bloku @block

en: Nothing
pl: Niczego

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa wewnętrzna. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i łączniki.

en: Label display for @title
pl: Wyświetlanie etykiety pola @title

en: Formatter for @title
pl: Formater dla: @title

en: Place block
pl: Umieść blok

en: Select the region where this block should be displayed.
pl: Wybierz region, w którym powinien być wyświetlony ten blok.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
pl: Wybierz format wyświetlania daty. Pamiętaj aby ustawić odpowiedni format pola tzn. pomiń czas w polu, które ma tylko datę.

en: Filter by block name
pl: Filtruj według nazwy bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
pl: Wprowadź część nazwy bloku aby według niej filtrować.

en: Saved the %label @entity-type.
pl: Zapisano @entity-type %label.

en: Comment list
pl: Lista komentarzy

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach

en: Menu levels
pl: Poziomy menu

en: Text (formatted)
pl: Tekst (z formatowaniem)

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
pl: Ten blok jest uszkodzony lub nie istnieje. Być może brakuje zawartości lub zachodzi konieczność włączenia modułu, który za niego odpowiada.

en: Broken/Missing
pl: Uszkodzony/brakujący

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Time zone: @timezone
pl: Strefa czasowa: @timezone

en: Time zone override
pl: Nadpisanie strefy czasowej

en: The time zone selected here will always be used
pl: Wybrana tu strefa czasowa będzie używana zawsze

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
pl: Umieść blok <span class="visually-hidden">w regionie %region</span>

en: No blocks available.
pl: Brak dostępnych bloków.

en: @label (disabled)
pl: @label (wyłączone)

en: Initial visibility level
pl: Pierwszy poziom widoczności

en: Number of levels to display
pl: Wyświetlana liczba poziomów

en: This maximum number includes the initial level.
pl: Maksymalna liczba zawiera pierwszy poziom.

en: @entity being viewed
pl: Przeglądanie @entity

en: The "%plugin_id" was not found
pl: Nie znaleziono "%plugin_id"

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
pl: Próba pobrania z zewnętrznego adresu URL nie powiodła się (@url).

en: oEmbed content
pl: Zawartość oEmbed
