Transform API (1.0.0-rc11) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Save block
pa: ਬਲਾਕ ਸੰਭਾਲੋ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
