Transform API (1.0.0-rc12) - en to hu translation catalogue (107 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Region
hu: Régió

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Include
hu: Befoglalás

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Block
hu: Blokk

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Filter
hu: Szűrő

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: System
hu: Rendszer

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Language switcher
hu: Nyelvválasztó

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Save blocks
hu: Blokkok mentése

en: The block settings have been updated.
hu: A blokkbeállítások frissítve.

en: Save block
hu: Blokk mentése

en: The block configuration has been saved.
hu: A blokk beállításai el lettek mentve.

en: Menus
hu: Menük

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Add comment
hu: Új hozzászólás

en: Regions
hu: Régiók

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Add region
hu: Régió hozzáadása

en: Text length
hu: Szöveghossz

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Boolean
hu: Logikai

en: (No subject)
hu: (Nincs cím)

en: Language name
hu: Nyelv neve

en: No blocks in this region
hu: Nincs blokk a régióban.

en: File URL
hu: Fájl webcím

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Language switcher (@type)
hu: Nyelvválasztó (@type)

en: Image style
hu: Képstílus

en: Remove block
hu: Blokk eltávolítása

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Format settings:
hu: Formázási beállítások

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Weight for @block block
hu: @block blokk súlya

en: Region for @block block
hu: @block blokk régiója

en: Nothing
hu: Semmi

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név. Csak kisbetűt, számot és aláhúzást tartalmazhat.

en: Label display for @title
hu: @title megjelenített címkéje

en: Formatter for @title
hu: @title formázója

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Place block
hu: Blokk elhelyezése

en: Select the region where this block should be displayed.
hu: Régió kiválasztása, ahol ez a blokk megjelenjen.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
hu: Ki kell választani a dátum formátumot a megjelenítéshez. Meg kell bizonyosodni róla, hogy a formátum megfelelő a mező számára, például ki kell hagyni az idő kijelzést, ha a mező csak dátumot tartalmaz.

en: Format: @display
hu: Formátum: @display

en: Filter by block name
hu: Szűrés blokknévre

en: Enter a part of the block name to filter by.
hu: A keresett blokk nevének egy részlete a szűréshez…

en: Saved the %label @entity-type.
hu: %label @entity-type elmentve.

en: Comment list
hu: Hozzászólások listája

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon

en: Menu levels
hu: Menüszintek

en: Text (formatted)
hu: Szöveg (formázott)

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
hu: A blokk hiányzik vagy hibás. Vagy hiányzik egy tartalom vagy engedélyezni kell az eredeti modult.

en: Broken/Missing
hu: Sérült/Hiányzó

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Display in native language
hu: Megjelenítés anyanyelven

en: Displayed in native language
hu: Anyanyelven megjelenítve

en: Time zone: @timezone
hu: Időzóna: @timezone

en: Time zone override
hu: Időzóna felülírása

en: The time zone selected here will always be used
hu: Minden esetben az itt kiválasztott időzóna lesz használva

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
hu: Blokk elhelyezése <span class="visually-hidden">%region régióban</span>

en: No blocks available.
hu: Nincs elérhető blokk.

en: Expand all menu links
hu: Minden menühivatkozás kinyitása

en: @label (disabled)
hu: @label (letiltott)

en: Initial visibility level
hu: Kezdetben látható szint

en: Number of levels to display
hu: Megjelenítendő szintek száma

en: This maximum number includes the initial level.
hu: A szintek számának legfelső határa, beleértve a kiinduló szintet is.

en: @entity being viewed
hu: @entity megtekintés alatt

en: The "%plugin_id" was not found
hu: %plugin_id nem található

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
hu: @url távoli webcím nem érhető el.

en: oEmbed content
hu: oEmbed tartalom

en: Add new @entity-type %label
hu: Új @entity-type %label hozzáadása
