Transform API (1.0.0-rc12) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Category
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Menu
ta: பட்டி

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Block
ta: கட்டம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: System
ta: அமைப்பு

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது

en: Menus
ta: பட்டிகள்
