Transform API (1.0.0-rc14) - en to dz translation catalogue (33 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Save blocks
dz: ལེབ་དུམ་ཚུ་སྲུངས་བཞག་འབད།

en: The block settings have been updated.
dz: ལེབ་དུམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Save block
dz: ལེབ་དུམ་སྲུངས་བཞག

en: The block configuration has been saved.
dz: ལེབ་དུམ་རིམ་སྒྲིག་དེ་སྲུངས་བཞག་ཡོདཔ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: (No subject)
dz: (དོན་ཚན་མེད)

en: Language name
dz: སྐད་ཡིག་མིང་།
