Transform API (1.0.0-rc16) - en to cs translation catalogue (98 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Configure
cs: Nastavení

en: Include
cs: Zahrnout

en: Date format
cs: Formát data

en: Block
cs: Blok

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Plain text
cs: Prostý text

en: System
cs: Systém

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Hidden
cs: Skryté

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Language switcher
cs: Přepínač jazyka

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Blocks
cs: Bloky

en: Save blocks
cs: Uložit bloky

en: The block settings have been updated.
cs: Nastavení bloku bylo aktualizováno.

en: Save block
cs: Uložit blok

en: The block configuration has been saved.
cs: Nastavení bloku bylo uloženo.

en: Menus
cs: Menu

en: The number of digits to the right of the decimal.
cs: Počet míst za desetinnou čárkou.

en: Decimal marker
cs: Oddělovač desetinných míst

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Space
cs: Mezera

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Regions
cs: Regiony

en: Web services
cs: Webové služby

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Omit
cs: Vynechat

en: Comma
cs: Čárka

en: (No subject)
cs: (Žádný předmět)

en: Language name
cs: Název jazyka

en: No blocks in this region
cs: V této oblasti nejsou žádné bloky.

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Language switcher (@type)
cs: Přepínač jazyka (@type)

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Remove block
cs: Odstranit blok

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Thousand marker
cs: Oddělovač tisíců

en: Display with prefix and suffix.
cs: Zobrazit s předponou a příponou.

en: Format settings:
cs: Nastavení formátu:

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Weight for @block block
cs: Váha pro @block blok

en: Region for @block block
cs: Region pro @block blok

en: Nothing
cs: Nic

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní strojově čitelný název. Může obsahovat pouze malá písmena, čísla a podtržítka.

en: Label display for @title
cs: Popis zobrazený pro @title

en: Formatter for @title
cs: Formatter pro @title

en: Apostrophe
cs: Apostrof

en: Integer value
cs: Celočíselná hodnota

en: Thin space
cs: Úzká mezera

en: Place block
cs: Umístit blok

en: Select the region where this block should be displayed.
cs: Vyberte oblast, kde by se tento blok měl zobrazit.

en: Format: @display
cs: Formát: @display

en: Float value
cs: Hodnota s plovoucí desetinnou čárkou

en: Filter by block name
cs: Filtrovat podle jména bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
cs: Zadejte část jména bloku, podle kterého se má filtrovat.

en: Comment list
cs: Výpis komentářů

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu

en: Display prefix and suffix
cs: Zobrazit předponu a příponu

en: Text (formatted)
cs: Text (formátovaný)

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
cs: Tento blok je rozbitý, nebo chybí. Možná vám chybí obsah, nebo musíte povolit původní modul.

en: Broken/Missing
cs: Rozbitý/chybějící

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku

en: Display in native language
cs: Zobrazit v nativním jazyce

en: Displayed in native language
cs: Zobrazeno v původním jazyce

en: Time zone: @timezone
cs: Časová zóna: @timezone

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
cs: Umístěte blok <span class="visually-hidden">do regionu %region</span>

en: No blocks available.
cs: Nejsou dostupné žádné bloky.

[ctx: decimal places]
en: Scale
cs: Rozsah

en: @label (disabled)
cs: @label (vypnuto)
