Transform API (1.0.0-rc17) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Configure block
lo: ຕັ້ງຄ່າຂອງ block

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Language switcher (@type)
lo: ເຄື່ອງມືປ່ຽນພາສາ (@type)
