Transform API (1.0.0-rc6) - en to nn translation catalogue (38 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Category
nn: Kategori

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Date format
nn: Datoformat

en: Block
nn: Blokk

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Hidden
nn: Skjult

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Save blocks
nn: Lagre blokkar

en: The block settings have been updated.
nn: Blokkinstillingane er oppdatera.

en: Save block
nn: Lagre blokk

en: The block configuration has been saved.
nn: Konfigurasjon av blokken er lagra.

en: Menus
nn: Menyar

en: Language code
nn: Språkkode

en: Add comment
nn: Legg til kommentar

en: Web services
nn: Nettjenester

en: (No subject)
nn: (Ingen tittel)

en: No blocks in this region
nn: Ingen blokkar i denne regionen
