Transform API (1.0.2) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Filter
mg: Sivana

en: Configure block
mg: Fanamboarana blaoky

en: (No subject)
mg: (Tsisy lohahevitra)
