Transform API (2.0.0) - en to nl translation catalogue (146 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: The title of the block as shown to the user.
nl: De titel van een blok zoals getoond aan de gebruiker.

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Region
nl: Gebied

en: Configure
nl: Instellen

en: Include
nl: Insluiten

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Block
nl: Blok

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Mode
nl: Modus

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: System
nl: Systeem

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Basic
nl: Basis

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Show
nl: Weergeven

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Entity
nl: Entiteit

en: characters
nl: tekens

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Language switcher
nl: Taalkeuze

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Blocks
nl: Blokken

en: Save blocks
nl: Blokken opslaan

en: The block settings have been updated.
nl: De blokinstellingen zijn bijgewerkt.

en: Save block
nl: Blok opslaan

en: The block configuration has been saved.
nl: De blokinstellingen zijn opgeslagen.

en: Menus
nl: Menu's

en: Relative
nl: Relatief

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Language code
nl: Taalcode

en: Space
nl: Spatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: Regions
nl: Gebieden

en: Web services
nl: Webservices

en: Add region
nl: Gebied toevoegen

en: Text length
nl: Tekstlengte

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Omit
nl: Weglaten

en: Comma
nl: Komma

en: (No subject)
nl: (Geen onderwerp)

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Language name
nl: Taalnaam

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: Canonical URL
nl: Canonical-URL

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Summary or trimmed
nl: Samenvatting of ingekorte tekst

en: Language switcher (@type)
nl: Taalkeuze (@type)

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Remove block
nl: Blok verwijderen

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Display with prefix and suffix.
nl: Met voor- en achtervoegsel weergeven.

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Weight for @block block
nl: Gewicht voor blok @block

en: Region for @block block
nl: Gebied voor blok @block

en: Nothing
nl: Niets

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam. Kan alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Label display for @title
nl: Label voor @title tonen

en: Formatter for @title
nl: Formatter voor @title

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: The URL of the entity.
nl: De URL van de entiteit.

en: Integer value
nl: Geheel-getalwaarde

en: Thin space
nl: Dunspatie

en: Place block
nl: Blok plaatsen

en: Select the region where this block should be displayed.
nl: Selecteer de regio waar dit blok moet worden getoond.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
nl: Kies een formaat voor de datumweergave. Let op dat het formaat past bij de waarde van het veld. Laat bijvoorbeeld de tijd weg voor een veld dat alleen maar een datum bevat.

en: Format: @display
nl: Opmaak: @display

en: Float value
nl: Zwevendekommagetalwaarde

en: Filter by block name
nl: Filter op bloknaam

en: Enter a part of the block name to filter by.
nl: Filter op een deel van de bloknaam.

en: Saved the %label @entity-type.
nl: @entity-type %label opgeslagen.

en: String value
nl: Tekenreekswaarde

en: Comment list
nl: Reactielijst

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's

en: Display prefix and suffix
nl: Voor- en achtervoegsel tonen

en: Menu levels
nl: Menuniveaus

en: Text (formatted)
nl: Tekst (opgemaakt)

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
nl: Het blok is defect of ontbreekt. De inhoud ontbreekt misschien of u moet wellicht de oorspronkelijke module inschakelen.

en: Broken/Missing
nl: Defect/Ontbreekt

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Display in native language
nl: Weergave in moedertaal

en: Displayed in native language
nl: Weergegeven in de moedertaal.

en: Trimmed limit
nl: Limiet voor inkorten

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will end at the last full sentence before this character limit.
nl: Als er geen samenvatting beschikbaar is, zal het ingekorte veld %label eindigen op de laatste volledige zin vóór deze limiet.

en: Trimmed limit: @trim_length characters
nl: Limiet voor inkorten: @trim_length tekens

en: Time zone: @timezone
nl: Tijdzone: @timezone

en: Time zone override
nl: Tijdzone overschrijven

en: The time zone selected here will always be used
nl: De hier geselecteerde tijdzone zal altijd worden gebruikt

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
nl: Blok plaatsen <span class="visually-hidden">in het gebied %region</span>

en: No blocks available.
nl: Geen blokken beschikbaar.

[ctx: decimal places]
en: Scale
nl: Schaal

en: Expand all menu links
nl: Alle menulinks tonen

en: Date separator
nl: Datumscheidingsteken

en: The string to separate the start and end dates
nl: De tekst die begin- en einddatum scheid

en: Separator: %separator
nl: Scheidingsteken: %separator

en: @label (disabled)
nl: @label (uitgeschakeld)

en: Initial visibility level
nl: Initiëel zichtbaarheidsniveau

en: Number of levels to display
nl: Aantal te tonen niveaus

en: This maximum number includes the initial level.
nl: Dit maximum is inclusief het intitiële niveau.

en: @entity being viewed
nl: @entity wordt weergeven

en: Content block
nl: Inhoudsblok

en: The "%plugin_id" was not found
nl: De plugin '%plugin_id' is niet gevonden

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
nl: Kon de externe URL niet ophalen (@url).

en: oEmbed content
nl: oEmbed-inhoud

en: Override the option found on each menu link used for expanding children and instead display the whole menu tree as expanded.
nl: Overschrijft de optie van afzonderlijke menu-links om onderliggende links weer te geven en geeft alle links van het menu weer.

en: Add new @entity-type %label
nl: Nieuwe @entity-type %label toevoegen

en: The menu is only visible if the menu link for the current page is at this level or below it. Use level 1 to always display this menu.
nl: Het menu is alleen zichtbaar als de menulink voor de huidige pagina zich op dit niveau of lager bevindt. Gebruik niveau 1 om het menu altijd weer te geven.

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label from the %region region?
nl: Weet u zeker dat u @entity-type %label wilt verwijderen uit de regio %region?

en: This will remove the block placement. You will need to <a href=":url">place it again</a> in order to undo this action.
nl: De plaatsing van het blok wordt hierdoor ongedaan gemaakt. <a href=":url">Plaats het blok opnieuw</a> om dit te herstellen.

en: The @entity-type %label has been removed from the %region region.
nl: @entity-type %label is verwijderd uit de regio %region.

en: No blocks settings to update.
nl: Geen blokinstellingen om bij te werken.

en: This text will be displayed on the @mode_label list page.
nl: Deze tekst wordt weergegeven op de @mode_label-lijstpagina.

en: Enable this @display-mode for the following @bundle-label types:
nl: Deze @display-mode inschakelen voor de volgende types @bundle-label:

en: This @display-mode will still be available for the rest of the @bundle-label types if not checked here, but it will not be enabled by default.
nl: Indien niet ingeschakeld zal deze @display-mode gewoon beschikbaar zijn voor de andere types @bundle-label maar niet automatisch ingeschakeld zijn.

en: <a href=":url">Configure the %display_mode_label %mode mode for %bundle_label</a>.
nl: <a href=":url">Weergavemodus %display_mode_label %mode instellen voor %bundle_label</a>.
