Transform API (2.1.0) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Filter
br: Sil

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
