Transform API (2.1.1) - en to gl translation catalogue (90 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: The title of the block as shown to the user.
gl: O título do bloque como se mostra a/ao usuario/a.

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Menu
gl: Menú

en: Configure
gl: Configurar

en: Include
gl: Incluír

en: Date format
gl: Formato de data

en: Block
gl: Bloque

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Filter
gl: Filtro

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Mode
gl: Modo

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: System
gl: Sistema

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Basic
gl: Básico

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Hidden
gl: Oculto

en: Show
gl: Amosar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Entity
gl: Entidade

en: characters
gl: caracteres

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Blocks
gl: Bloques

en: Save blocks
gl: Gardar os bloques

en: The block settings have been updated.
gl: Actualizouse a configuración do bloque.

en: Save block
gl: Gardar o bloque

en: The block configuration has been saved.
gl: Gardouse a configuración do bloque.

en: Menus
gl: Menús

en: Relative
gl: Relativo

en: The number of digits to the right of the decimal.
gl: O número de díxitos á dereita da coma.

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Space
gl: Espazo

en: Web services
gl: Servizos web

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Boolean
gl: Booleano

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Comma
gl: Coma

en: (No subject)
gl: (Sen asunto)

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Language name
gl: Nome do idioma

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Summary or trimmed
gl: Resumo ou recortado

en: Language switcher (@type)
gl: Alternador de idioma (@type)

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Current page
gl: Páxina actual

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Thousand marker
gl: Indicador de millares

en: Display with prefix and suffix.
gl: Amosar con prefixo e sufixo.

en: Format settings:
gl: Opcións de formato:

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Weight for @block block
gl: Peso do bloque @block

en: Region for @block block
gl: Rexión do bloque @block

en: Nothing
gl: Nada

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único para o sistema. Só pode conter letras minúsculas, números e guións baixos.

en: Label display for @title
gl: Presentación de etiqueta de @title

en: Formatter for @title
gl: Formateador para @title

en: Apostrophe
gl: Apóstrofe

en: Broken/Missing
gl: Roto/Desaparecido

en: Display in native language
gl: Amosar no idioma nativo
