Transform API (2.1.2) - en to sq translation catalogue (44 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: The title of the block as shown to the user.
sq: Titulli i bllokut, sikurse do t'i shfaqet përdoruesit.

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Menu
sq: Menuja

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: System
sq: Sistemi

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Show
sq: Shfaq

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Save blocks
sq: Ruaj blloqet

en: The block settings have been updated.
sq: Rregullimet e bllokut u ruajtën.

en: Save block
sq: Ruaj bllokun

en: The block configuration has been saved.
sq: Konfigurimi i bllokut u ruajt.

en: Menus
sq: Menutë

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: (No subject)
sq: (Pa subjekt)

en: Language name
sq: Emri i gjuhës

en: No blocks in this region
sq: Asnjë bllok në këtë sektor
