Transform API (2.1.4) - en to az translation catalogue (100 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: The title of the block as shown to the user.
az: İstifadəçiyə göstərildiyi kimi blokun başlığı.

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Include
az: Daxildir

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Block
az: Blok

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Mode
az: Rejim

en: Plain text
az: Adi mətn

en: System
az: Sistem

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Basic
az: Əsas

en: Hidden
az: Gizli

en: Show
az: Göstər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Entity
az: Entiti

en: characters
az: personajlar

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Blocks
az: Bloklar

en: Save blocks
az: Blokları saxla

en: The block settings have been updated.
az: Blok parametrləri yeniləndi.

en: Save block
az: Blok saxla

en: The block configuration has been saved.
az: Blok konfiqurasiyası yadda saxlanıldı.

en: Menus
az: Menyular

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: Decimal marker
az: Onluq narker

en: Language code
az: Dil kodu

en: Space
az: Boşluq

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Boolean
az: Məntiq

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül

en: (No subject)
az: (Mövzu yoxdur)

en: Language name
az: Dil adı

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Status message
az: Status mesajı

en: Summary or trimmed
az: Xülasə və ya kəsilmiş

en: Language switcher (@type)
az: Dil dəyişdiricisi (@type)

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Remove block
az: Blok çıxarın

en: Current page
az: Cari səhifə

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Thousand marker
az: Minlik ayırıcısı

en: Display with prefix and suffix.
az: Prefiks və şəkilçi ilə ekran.

en: Format settings:
az: Format parametrləri:

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Weight for @block block
az: @block bloku üçün çəki

en: Region for @block block
az: @block bloku üçün region

en: Nothing
az: heç nə

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən unikal ad. Yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət ola bilər.

en: Label display for @title
az: @title üçün etiket ekranı

en: Formatter for @title
az: @title üçün formatlayıcı

en: Apostrophe
az: Apostrof

en: Integer value
az: Tam qiymət

en: Thin space
az: İncə boşluq

en: Place block
az: Blok yerləşdirin

en: Select the region where this block should be displayed.
az: Bu blokun göstərilməli olduğu bölgəni seçin.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
az: Tarixi göstərmək üçün format seçin. Sahəyə uyğun format təyin etdiyinizə əmin olun, yəni yalnız tarixi olan sahə üçün vaxtı buraxın.

en: Float value
az: Float qiyməti

en: Filter by block name
az: Blok adına görə süzün

en: Enter a part of the block name to filter by.
az: Filtrləmək üçün blok adının bir hissəsini daxil edin.

en: Saved the %label @entity-type.
az: %label @entity-type yadda saxlandı.

en: Comment list
az: Şərh siyahısı

en: Show for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün göstərin

en: Hide for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün gizlədin

en: Display prefix and suffix
az: Prefiksi və şəkilçisini göstərin

en: Menu levels
az: Menyu səviyyələri

en: Text (formatted)
az: Mətn (formatlaşdırılmış)

en: Broken/Missing
az: Sınıq / İtkin
