Transform API (2.1.4) - en to sk translation catalogue (95 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: The title of the block as shown to the user.
sk: Nadpis bloku zobrazený používateľom.

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Include
sk: Vrátane

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Block
sk: Blok

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Mode
sk: Režim

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: System
sk: Systém

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Basic
sk: Základné

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Hidden
sk: Skryté

en: Show
sk: Zobraziť

en: Messages
sk: Správy

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Entity
sk: Entita

en: characters
sk: znaky

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Blocks
sk: Bloky

en: Save blocks
sk: Uložiť bloky

en: The block settings have been updated.
sk: Nastavenia bloku boli aktualizované.

en: Save block
sk: Uložiť blok

en: The block configuration has been saved.
sk: Nastavenie bloku bolo uložené.

en: Menus
sk: Menu

en: Relative
sk: Relatívne

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Space
sk: Medzera

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: Regions
sk: Regióny

en: Web services
sk: Webové služby

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: (No subject)
sk: (bez predmetu)

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: File URL
sk: URL súboru

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Summary or trimmed
sk: Zhrnutie alebo skrátený

en: Language switcher (@type)
sk: Prepínač jazykov (@type)

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov

en: Display with prefix and suffix.
sk: Zobraziť s predponou a príponou.

en: Format settings:
sk: Nastavenia formátu:

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Weight for @block block
sk: Váha pre blok @block

en: Region for @block block
sk: Región pre blok @block

en: Nothing
sk: Nič

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov. Môže obsahovať len malé písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: Label display for @title
sk: Zobrazenie menovky pre @title

en: Formatter for @title
sk: Formátovač pre @title

en: Absolute URL
sk: Absolútna URL

en: Integer value
sk: Celé číslo

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
sk: Vyberte formát zobrazenia dátumu. Uistite sa, že ste nastavili formát vhodný pre dané pole, t. j. vynechanie času pre pole, ktoré obsahuje len dátum.

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov

en: Display in native language
sk: Zobraziť v pôvodnom jazyku

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
sk: Umiestniť blok <span class="visually-hidden">do regiónu %region</span>
