Translatable config pages (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Menu
hr: Izbornik

en: Parent link
hr: Nadređena poveznica
