Translatable config pages (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Menu
ne: मेनु

en: Bundle
ne: पोका
