Translatable config pages (1.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Bundle
id: Bundel

en: Parent link
id: Induk tautan

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
id: Kedalaman maksimum untuk tautan dan semua anaknya tetap. Beberapa tautan menu mungkin tidak tersedia sebagai orang tua jika memilihnya akan melebihi batas ini.
