Translatable config pages (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: ID
kn: IDE ಗಳು
