Translatable config pages (1.0.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Bundle
ta: பொதி

en: Parent link
ta: பெற்றோர் இணைப்பு
