Translatable config pages (1.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
