Translatable config pages (1.0.6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Bundle
az: Paket

en: Parent link
az: Ana keçid

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
az: Bağlantı və onun bütün uşaqları üçün maksimum dərinlik sabitdir. Bəzi menyu keçidləri seçdiyiniz zaman bu limiti keçərsə, valideynlər kimi mövcud olmaya bilər.
