Translatable config pages (1.0.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Menu
fi: Valikko

en: Bundle
fi: Paketti

en: Config
fi: Asetukset

en: Parent link
fi: Isäntälinkki
